Ceník

 
   
   
 
   
   
 


Jednorázová analýza těla na přístroji In body R20 ... 150Kč

Měření vyhodnotí kolik váží vaše svalová tkáň, tuková tkáň, celková hmotnost vody v těle a také optimální hodnoty, BMI,BMR-minimální kalorickou potřebu, WHR-poměr pasu k bokům. Součástí tohoto měření je zpráva, která vám bude zaslána elektronicky.

Sestavení jídelního plánu ... 3 000Kč

V ceně jídelního plánu je úvodní konzultace, kde proběhne osobní diagnostika, měření na přístroji in body, zhodnocení současné situace a nastavení cílů v oblasti výživy. Na základě této podrobné analýzy obdržíte během 14ti dní elektronicky jídelní plán, který bude nastaven na neomezeně dlouhou dobu s velkou možností variant skladby jídel. Po dobu čtyř měsíců jsou v ceně další tři konzultace, v kterých zhodnotíme průběh plnění cílů, dle nastaveného jídelního plánu a provedeme kontrolní měření. Případné úpravy jídelního plánu a online konzultace jsou zahrnuty v ceně.

Sestavení jídelního plánu online  ... 1.800Kč

Na základě vstupního dotazníku a zaslání vašich fotek případně analýzy měření těla vám vyhotovím jídelní plán na neomezeně dlouhou dobu s velkou možností variant skladby jídel, který obdržíte během 14ti dní elektronicky. Online konzultace po dobu 4 měsíců a případné úpravy jídelního plánu jsou v ceně.

Jednorázová konzultace (60 min)  ... 500 Kč

Tuto konzultaci můžete využít pokud potřebujete s něčím pouze poradit. V ceně konzultace je měření na přístroji In body.

Skupinové měření ve fitness centrech  ...  dohodou

Slevy

Pro seniory nad 60 let, studenty do 26 let a maminky na mateřské dovolené poskytuji na veškeré služby 15%.

Ostatní služby:

Nabízím také poradenství u vás doma.

Dále nabízím vyhotovení dárkových poukazů v libovolné hodnotě.

Doplňkové služby dle dohody.

Veškeré uvedené ceny včetně DPH 21%.